IN VIVO LABORATÓRIUMI TECHNIKUS

JOB ID: 2020000

LOCATION: Dunakeszi

JOB DESCRIPTION

Az Aurigon Labs Zrt. egy független kutatóintézet Dunakeszi székhellyel. Biotechnikai, gyógyszipari, élelmiszeripari ágazatbeli ügyfeleinket toxikológia, farmakológia és bioanalitika területén segítjük széleskőrű kutatási szolgáltatásainkkal.

Csapatunk további erősítésére keresünk mielőbbi kezdéssel:

IN VIVO LABORATÓRIUMI TECHNIKUST

FELADATOK:

  • Farmakologiai és toxikológiai in vivo kísérletekben való részvétel GLP in vivo környezetben,
  • Vizsgálatokhoz kapcsolódó napi tevékenység önálló elvégzése a vizsgálatvezető útmutatása alapján,
  • Kezelési és mintavételi technikák elsajátítása, rutinszerű alkalmazása GLP környezetben,
  • Vizsgálati dokumentáció készítése, vezetése, összerendezése, archiválásra előkészítése,
  • Kísérleti munka során keletkezett adatok elektronikus feldolgozása (adatbevitel és -rendezés),
  • In vivo laborok rendjének fenntartása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú egészségügyi, technikusi vagy állategészségügyi végzettség;
  • Precíz, megbízható önálló munkavégzés;
  • Jó csapatjátékos;
  • Microsoft office önálló használata (word, excel);
  • Egyenlőtlen, rugalmas munkarend vállalása;
  • Meglévő FELASA bizonyítvány (vagy ezzel egyenértékű állatkísérletes igazolás),
  • Korábbi GLP környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • Alapszintű angol nyelvtudás.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt;
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit;
  • Családias légkört;
  • Kísérletek háttérmunkájában való tapasztalatszerzést egy nagy múltú preklinikai laboratóriumban;
  • Tapasztalt, magasan képzett munkatársakkal való közös munkát;
  • Ingyenes kávéautomata használatot;
  • Versenyképes fizetést;
  • Béren kívüli juttatást (SZÉP kártyát);
  • Zárt parkolót;
  • Utazás támogatást;
  • Szakmai fejlődés lehetőségét.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Dunakeszi

Application